
Ketonal Active jest lekiem zawierającym ketoprofen - niesteroidowy lek przeciwzapalny (NLPZ). Produkt zalecany jest w leczeniu objawowym zapalnych oraz zwyrodnieniowych chorób reumatycznych układu kostnego. Działa również łagodząco na niektóre zespoły bólowe o umiarkowanym nasileniu, które towarzyszą reumatoidalnemu zapaleniu stawów czy chorobie zwyrodnieniowej stawów. Produkt wydawany bez recepty!
Skład
Substancją czynną leku Ketonal Active jest ketoprofen. Jest to substancja, która należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Ketoprofen posiada właściwości przeciwzapalne, przeciwbólowe oraz przeciwgorączkowe. Dzięki temu powszechnie się go stosuje w leczeniu objawów związanych z chorobami reumatycznymi układu kostnego, a także w łagodzeniu bólów różnego pochodzenia o łagodnym i umiarkowanym nasileniu.
Dawkowanie
Dorośli i dzieci powyżej 15-go roku życia:
- Jedna kapsułka trzy razy dziennie (rano, w południe, wieczorem).
- Reumatoidalne zapalenie stawów i choroba zwyrodnieniowa stawów: jedna kapsułka co 6 godzin.
- Leczenie bólu: jedna kapsułka co 6-8 godzin.
- Należy go przyjmować w trakcie posiłku, popijając wodą lub mlekiem (około 100ml). W niektórych przypadkach zaleca się równoczesne stosowanie leków zobojętniających kwas solny w żołądku. Bez konsultacji z lekarzem nie stosować dłużej niż przez 5 dni.
Opakowanie
10 kapsułekUlotka
Rodzaj produktu
Lek

Nurofen Express Forte ibuprofen 400 mg na ból i gorączkę kapsułki 20 szt.

Nurofen Forte ibuprofen 400 mg na silny ból i gorączkę tabletki 48 szt.

Nurofen Express Forte ibuprofen 400 mg na ból i gorączkę kapsułki 20 szt.

Nurofen Forte ibuprofen 400 mg na silny ból i gorączkę tabletki 48 szt.
