
Opis produktu
Tantum Flu to produkt leczniczy skierowany przeciwko objawom przeziębienia i grypy. Łączy działanie paracetamolu i fenylefryny, dzięki którym:
- obniża gorączkę;
- łagodzi dolegliwości bólowe (mięśni, gardła, głowy) towarzyszące infekcji;
- redukuje obrzęk i przekrwienie śluzówki nosa, zmniejszając katar.
Tantum Flu ogranicza dokuczliwość objawów towarzyszących infekcjom wirusowym górnych dróg oddechowych oraz przyspiesza powrót do pełni zdrowia i sił.
Wskazania
Objawy towarzyszące przeziębieniu lub grypie.
Skład
Każda saszetka zawiera 600 mg paracetamolu (Paracetamolum) i 10 mg fenylefryny chlorowodorku (Phenylephrini hydrochloridum), co odpowiada 8,2 mg fenylefryny.
Dawkowanie
- Dorośli i dzieci w wieku od 12 lat: 1 saszetka co 4-6 godzin. Maksymalnie stosuje się 4 saszetki na dobę.
- Stosowanie u dzieci: nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat.
Opakowanie
10 saszetek
Rozwiń pełny opis produktu
Ulotka
Cechy produktu
Rodzaj produktu
Lek
Producent
EAN
5909991330811
Substancje czynne z rejestrów leczniczych
Opinie
Dodaj opinię

Produkt dostępny w magazynie
Nurofen Forte ibuprofen 400 mg na silny ból i gorączkę tabletki 48 szt.
25,95 zł

Produkt dostępny w magazynie
Nurofen Forte ibuprofen 400 mg na silny ból i gorączkę tabletki 48 szt.
25,95 zł

Produkt dostępny w magazynie
Nurofen Forte ibuprofen 400 mg na silny ból i gorączkę tabletki 48 szt.
25,95 zł