
Opis produktu
Wskazania:
Stosowany w celu łagodzenia bólu i obniżania gorączki u dorosłych i młodzieży, ale nie jest odpowiedni dla dzieci w wieku poniżej 6 lat.
Dawkowanie:
Dorośli i młodzież w wieku 15 lat (> 55 kg masy ciała):
1 - 2 tabletki (500-1000 mg paracetamolu), do 6 tabletek (3000 mg paracetamolu) w ciągu 24 godzin.
Dzieci i młodzież w wieku do 15 lat:
6-9 lat: pół tabletki (250 mg paracetamolu), do 4-6 razy w ciągu 24 godzin.
9-12 lat: 1 tabletka (500 mg paracetamolu), do 3-4 razy w ciągu 24 godzin.
12-15 lat: 1 tabletka (500 mg paracetamolu), do 4-6 razy w ciągu 24 godzin.
Składniki:
Tabletka zawiera 500 mg paracetamolu.
Rozwiń pełny opis produktu
Ulotka
Cechy produktu
Rodzaj produktu
Lek
Producent
EAN
5909991290443
Substancje czynne z rejestrów leczniczych
Opinie
Dodaj opinię

Produkt dostępny w magazynie
Nurofen Forte ibuprofen 400 mg na silny ból i gorączkę tabletki 12 szt.
10,59 zł

Produkt dostępny w magazynie
Nurofen Forte ibuprofen 400 mg na silny ból i gorączkę tabletki 12 szt.
10,59 zł

Produkt dostępny w magazynie
Nurofen Forte ibuprofen 400 mg na silny ból i gorączkę tabletki 12 szt.
10,59 zł