Gripex Control 12 tabletek

Gripex Control 12 tabletek

16,08 zł

Cena jednostkowa: 13,40 PLN za 10 tabletek

Produkt dostępny w magazynie
Dostawy
Płatności
Zwroty
PayPo
Opis produktu
Lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy Gripex Control z dwiema substancjami aktywnymi: paracetamolem i kofeiną.
Gripex Control pomaga redukować bóle różnego pochodzenia oraz łagodzi objawy przeziębienia i grypy takie jak: gorączka, bóle gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe.
Dodana do leku kofeina uzupełnia przeciwbólowe i przeciwgorączkowe działanie paracetamolu.

 

Wskazania

Gripex Control to lek przeznaczony dla osób dorosłych i młodzieży powyżej 12. roku życia. Wskazaniem do stosowania leku Gripex Control są: bóle mięśniowe, stawowe i kostne różnego pochodzenia, bóle głowy, migrena, nerwobóle, ból gardła, bóle zębów oraz bóle menstruacyjne, bóle pourazowe, pooperacyjne oraz bóle nowotworowe o niewielkim lub umiarkowanym natężeniu, stany gorączkowe wynikające z przeziębienia, grypy oraz stanów grypopodobnych.

 

Skład

Substancjami czynnymi leku są: paracetamol 500 mg kofeina 50 mg.
Pozostałe składniki to: powidon, skrobia ziemniaczana, celuloza mikrokrystaliczna, karboksymetyloskrobia sodowa, talk, krzemionka koloidalna bezwodna, magnezu stearynian.

 

Dawkowanie

Dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat - doustnie 1 lub 2 tabletki co 4 do 6 godzin (maksymalnie 8 tabletek na dobę).

 

Opakowanie

12 tabletek
 
Rozwiń pełny opis produktu

Ulotka

Rodzaj produktu

Lek

Marki
EAN
5909990636990
Substancje czynne z rejestrów leczniczych
Dodaj opinię
Gripex Hot 2 x 12 saszetek
Produkt dostępny w magazynie

Gripex Hot 2 x 12 saszetek

36,88 zł
Fervex o smaku malinowym 12 saszetek
Produkt dostępny w magazynie

Fervex o smaku malinowym 12 saszetek

21,95 zł
Aspirin C Forte 10 tabletek musujących
Produkt dostępny w magazynie

Aspirin C Forte 10 tabletek musujących

21,62 zł