Linimer NNKT 60 kapsułek
Zamów w ciągu23 h : 56 min : 59 sekWYSYŁKA DZISIAJ!

Linimer NNKT 60 kapsułek

12,77 zł

Cena jednostkowa: 2,12 PLN za 10 kapsułek

Produkt niedostępny
Przykro nam, produkt jest chwilowo niedostępny.
Dostawy
Płatności
Zwroty
PayPo
Opis produktu

APAP przeziębienie Max 8 saszetek

Przeziębienie lub grypa oraz towarzyszące im uciążliwe objawy od czasu do czasu zdarzają się każdemu. Kiedy się pojawiają, na kilka dni skutecznie utrudniają nam codzienne funkcjonowanie, nierzadko zatrzymując nas w domu, a nawet w łóżku. Aby wspomóc swój organizm w szybkiej i skutecznej walce z chorobą, najlepiej jest skorzystać z pomocy skutecznego wyrobu medycznego o sprawdzonym składzie. Produktem, który charakteryzuje się wysoką skutecznością i bezpieczeństwem, a także wynikającym z tego wysokim zaufaniem wśród pacjentów, jest lek Apap przeziębienie Max.

Apap przeziębienie Max to wyrób medyczny, który dostępny jest w formie praktycznych, wygodnych w użyciu saszetek. Każda z nich przeznaczona jest do samodzielnego wykonania leczniczego i skutecznie rozgrzewającego naparu o przyjemnym zapachu i miętowo-cytrynowym smaku.

Apap przeziębienie Max – dla kogo?

Kto i kiedy powinien sięgnąć po saszetki Apap przeziębienie Max? Jest to wyrób medyczny, który stworzony został z myślą o pacjentach, u których pojawiły się nieprzyjemne, dokuczliwe objawy przeziębienia lub grypy. Produkt przeznaczony jest zarówno dla osób dorosłych, jak i dla młodzieży powyżej 12. roku życia. Środek doskonale sprawdza się w przypadku takich dolegliwości jak gorączka, kaszel, katar i uczucie niedrożnego, zatkanego nosa, a także ból głowy, gardła oraz bóle mięśni.

Jak działają saszetki Apap przeziębienie Max?

Apap przeziębienie Max charakteryzuje się wyjątkową skutecznością, dzięki której doskonale i wyjątkowo szybko radzi sobie z nieprzyjemnymi objawami infekcji. Za jego szczególnymi właściwościami kryją się aż trzy substancje aktywne, jakimi są: paracetamol, kofeina oraz fenylefryna. Pierwsza z nich znana jest ze swoich właściwości przeciwbólowych i przeciwgorączkowych, druga – kofeina – skutecznie wzmacnia jej działania. Trzecia natomiast łagodzi objawy nieżytu nosa, a także zmniejsza obrzęk trąbki słuchowej.

Wskazania

Lek wspomaga krótkotrwałe leczenie:
 
  •     Objawów przeziębienia i grypy.
  •     Niedrożności nosa i zatok.
  •     Kataru.
  •     Bólu głowy.
  •     Gorączki.

Skład

1 saszetka zawiera: substancje czynne: paracetamol 1000 mg, kofeina 50 mg, fenylefryny chlorowodorek 12,2 mg, substancje pomocnicze, w tym sacharoza, aspartam (E951), syrop sorbitolowy, sód, żółcień pomarańczowy (E110) oraz glukoza (składnik maltodekstryny) - dodatkowe informacje patrz ulotka.

Dawkowanie

  • Podanie doustne.
  • Zawartość jednej saszetki rozpuścić w szklance gorącej, ale nie wrzącej wody.
  • Mieszać aż do rozpuszczenia.
  • Pozostawić do ostygnięcia do temperatury umożliwiającej wypicie.
  • Płyn należy wypić gdy jest ciepły.

Przeciwwskazania

  • Nie stosować dłużej niż 3 dni bez konsultacji z lekarzem.
  • Nie stosować z innymi lekami o podobnym składzie.
  • Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku.
  • Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik leku lub na inne leki o podobnym działaniu.
  • Nie stosować w przypadku ciężkiej niewydolności wątroby lub nerek.
  • Nie stosować w przypadku, gdy kiedykolwiek występowała choroba wrzodowa żołądka.
  • Nie stosować w przypadku stwierdzonych zaburzeń sercowo-naczyniowych.
  • Nie stosować w przypadku zaburzeń rytmu serca, nadciśnienia tętniczego, cukrzycy, guza chromochłonnego nadnercza, jaskry z zamkniętym kątem przesączania, nadczynności tarczycy, rozrostu gruczołu krokowego, wrodzonego niedoboru dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej lub reduktazy methemoglobinowej.
  • Nie stosować w przypadku stosowania inhibitorów monoaminooksygenazy MAO (stosowanych w leczeniu niedociśnienia tętniczego i w depresji) oraz w okresie 14 dni od zaprzestania ich stosowania.
  • Nie stosować w przypadku stosowania trójpierścieniowych leków przeciwdepresyjnych (leków stosowanych w zaburzeniach psychicznych) lub zydowudyny (AZT, leku stosowanego w zakażeniu wirusem HIV).
  • Nie stosować u dzieci poniżej 12. roku życia.
  • Nie stosować u kobiet w okresie ciąży i karmienia piersią.

Opakowanie

8 saszetek

Uwagi

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach - pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Rozwiń pełny opis produktu

Rodzaj produktu

Suplement diety TEST

EAN
5907501110298
Dodaj opinię
TEST - Dostawa jeszcze dziś!
Oeparol 60 kapsułek
Produkt dostępny w magazynie

Oeparol 60 kapsułek

21,31 zł
TEST - Dostawa jeszcze dziś!
LenVitol olej lniany tłoczony na zimno 250 ml
Produkt dostępny w magazynie

LenVitol olej lniany tłoczony na zimno 250 ml

16,89 zł
TEST - Dostawa jeszcze dziś!
EstroVita Men olej 250 ml
Produkt dostępny w magazynie

EstroVita Men olej 250 ml

73,79 zł