
Opis produktu
Paracetamol Zentiva to produkt leczniczy do stosowania w leczeniu bólu o łagodnym do umiarkowanego nasilenia lub/i gorączki.
Wskazania
Paracetamol Zentiva jest wskazany w bólach głowy, mięśni, zębów, stawów, nerwobólach, bólach miesiączkowych oraz podczas gorączki.
Skład
- Substancją czynną leku jest paracetamol.
- Każda tabletka zawiera 500 mg paracetamolu.
- Substancje pomocnicze: skrobia kukurydziana żelowana; skrobia kukurydziana; talk (E 553); kwas stearynowy typ 50; powidon (K25); potasu sorbinian (E 202); woda oczyszczona.
Dawkowanie
- 6 do 8 lat (21 do 24 kg) - ½ tabletki (250 mg) w razie potrzeby, w odstępach co najmniej 4 do 6 godzin.
- 9 do 10 lat (25 do 32 kg) - ½ tabletki (250 mg) w razie potrzeby, w odstępach co najmniej 4 do 6 godzin.
- 10 do 12 lat (powyżej 33 kg) - 1 tabletka (500 mg) w razie potrzeby, w odstępach co najmniej 4 do 6 godzin.
- 12 do 15 lat (34 do 60 kg) - 1 tabletka (500 mg) w razie potrzeby, w odstępach co najmniej 4 do 6 godzin.
- powyżej 15 lat i dorośli (34 do 60 kg) - 1 tabletka (500 mg) w razie potrzeby, w odstępach co najmniej 4 do 6 godzin.
- powyżej 15 lat i dorośli (powyżej 60 kg) - 1 do 2 tabletek (500 do 1000 mg) w razie potrzeby, w odstępach co najmniej 4 do 6 godzin.
Opakowanie
20 tabletekRozwiń pełny opis produktu
Ulotka
Cechy produktu
Rodzaj produktu
Lek
Producent
EAN
5909991487744
Substancje czynne z rejestrów leczniczych
Grupy produktowe
Opinie
Dodaj opinię

Produkt dostępny w magazynie
Nurofen Forte ibuprofen 400 mg na silny ból i gorączkę tabletki 48 szt.
25,95 zł

Produkt dostępny w magazynie
Nurofen Forte ibuprofen 400 mg na silny ból i gorączkę tabletki 48 szt.
25,95 zł

Produkt dostępny w magazynie
Nurofen Forte ibuprofen 400 mg na silny ból i gorączkę tabletki 48 szt.
25,95 zł