Coldrex Complex Grip 500mg 16 kapsułek

Coldrex Complex Grip 500mg 16 kapsułek

20,21 zł

Cena jednostkowa: 12,63 PLN za 10 kapsułek

Produkt niedostępny
Przykro nam, produkt jest chwilowo niedostępny.
Dostawy
Płatności
Zwroty
PayPo
Opis produktu

Kapsułki Coldrex Complex Grip zawierają trzy substancje czynne: gwajafenezynę rozrzedzającą wydzielinę w drogach oddechowych i ułatwiającą odkrztuszanie, paracetamol o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym, a także fenylefrynę udrożniającą nos.

Potrójna formuła kapsułek Coldrex Complex Grip działa na 7 objawów przeziębienia i grypy, w tym kaszel mokry:

  • Gorączka
  • Kaszel mokry
  • Ból
  • Dreszcze
  • Ból głowy
  • Katar
  • Ból gardła

Wskazania

Krótkotrwałe łagodzenie objawów przeziębienia i grypy, takich jak ból łagodny do umiarkowanego, ból głowy, nieżyt nosa i ból gardła, dreszcze i gorączka oraz ułatwianie odkrztuszania przy kaszlu produktywnym.

Coldrex Complex Grip jest wskazany do stosowania u osób dorosłych, osób w podeszłym wieku oraz młodzieży w wieku 16 lat i powyżej.

Skład

Każda kapsułka zawiera: Paracetamol (Paracetamolum) 500 mg, Gwajafenezyna (Guaifenesinum) 100 mg, Fenylefryny chlorowodorek (Phenylephrini hydrochloridum) 6,1 mg (co odpowiada 5 mg fenylefryny).

Substancje pomocnicze: sacharoza, kwas cytrynowy bezwodny, kwas winowy, sodu cyklaminian (E 952), sodu cytrynian, acesulfam potasowy (E 950), aspartam (E 951), aromat mentolu (proszek), aromat cytrynowy, aromat soku cytrynowego, żółcień chinolinowa (E 104).

Dawkowanie

Dorośli i młodzież w wieku 16 lat i starsza o masie ciała powyżej 50 kg: Zalecana dawka to 2 kapsułki co 4 do 6 godzin, w zależności od potrzeby, maksymalnie do 3 dawek w ciągu 24 godzin. Nie przekraczać zalecanej dawki. Nie należy przyjmować więcej niż 6 kapsułek (3g paracetamolu) w ciągu 24 godzin.

  • Leku Coldrex Complex Grip nie należy stosować u dorosłych, osób w podeszłym wieku i młodzieży w wieku 16 lat i starszych, o masie ciała poniżej 50 kg.
  • Nie podawać dzieciom i młodzieży poniżej 16 roku życia.

Opakowanie

16 kapsułek
Rozwiń pełny opis produktu

Ulotka

Rodzaj produktu

Lek

Marki
EAN
5907734713372
Substancje czynne z rejestrów leczniczych
Dodaj opinię
Verbascon Grip proszek do rozpuszczania smak malinowy 10 saszetek
Produkt dostępny w magazynie

Verbascon Grip proszek do rozpuszczania smak malinowy 10 saszetek

10,28 zł
Aspirin C Forte 10 tabletek musujących
Produkt dostępny w magazynie

Aspirin C Forte 10 tabletek musujących

21,62 zł
Rhinoargent spray do nosa 20 ml
Produkt dostępny w magazynie

Rhinoargent spray do nosa 20 ml

19,19 zł