
Zamów w ciągu23 h : 27 min : 42 sekWYSYŁKA DZISIAJ!
Ibuprofen Aflofarm 200mg 10 tabletek
Ten produkt nie ma jeszcze opinii
3,53 zł
Cena jednostkowa: 3,53 PLN za 10 tabletek
Produkt niedostępny
Przykro nam, produkt jest chwilowo niedostępny.Dostawy
Płatności
Zwroty

Opis produktu
IBUPROFEN to jeden z preparatów na bazie ibuprofenu, przeznaczonych do stosowania w celu złagodzenia dolegliwości bólowych, stanów zapalnych i obniżenia ciepłoty ciała.
Bóle o umiarkowanym lub słabym nasileniu: bóle zębów, stawów, mięśni, głowy, migrena, bóle okolicy lędźwiowo krzyżowej, bolesne miesiączkowanie. Gorączka (m.in. w przebiegu grypy i przeziębienia).
Bóle o umiarkowanym lub słabym nasileniu: bóle zębów, stawów, mięśni, głowy, migrena, bóle okolicy lędźwiowo krzyżowej, bolesne miesiączkowanie. Gorączka (m.in. w przebiegu grypy i przeziębienia).
Skład
1 tabletka zawiera 200 mg ibuprofenu (substancja czynna), oraz substancje pomocnicze: Hypromeloza, karboksylmetyloskrobia sodowa typ A, skrobia kukurydziana, krzemionka koloidalna bezwodna, guma arabska, sacharoza, talk, tytanu dwutlenek E171, mieszanina białego wosku psazczelego i wosku Carnauba (Capol 1295).Dawkowanie
Osoby dorosłe i młodzież powyżej 12 roku początkowo 1-2 tabletki jednorazowo, a potem 1-2 tabletki co 4-6h (jednak nie więcej niż 6 tabletek dziennie).Przeciwwskazania
- Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu, choroba wrzodowa
- zaburzenia nerek, serca bądź wątroby
- równoczesne stosowanie innych preparatów z NLPZ
- zaburzenia krzepnięcia krwi
- dzieci poniżej 12 roku życia
- 3 trymestr ciąży
Opakowanie
10 tabletekRozwiń pełny opis produktu
Ulotka
Cechy produktu
Rodzaj produktu
Lek
Producent
EAN
5909990080755
Substancje czynne z rejestrów leczniczych
Opinie
Dodaj opinię