Paracetamol czopki 0,25 g 10 czopków
Paracetamol czopki 0,25 g 10 czopków
Paracetamol czopki 0,25 g 10 czopków

Paracetamol czopki 0,25 g 10 czopków

28,57 zł

Cena jednostkowa: 28,57 PLN za 10 czopków

Produkt niedostępny
Przykro nam, produkt jest chwilowo niedostępny.
Dostawy
Płatności
Zwroty
PayPo
Opis produktu
Paracetamol Hasco jest lekiem o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.

Wskazania

Preparat stosowany w bólach różnego pochodzenia, stanach gorączkowych.

Skład

1 czopek zawiera: substancję czynną: paracetamol 250 mg, substancję pomocniczą: tłuszcz stały (Witepsol S58).

Dawkowanie

Czopki Paracetamol Hasco stosuje się doodbytniczo. U dorosłych stosuje się dawkę 500 mg jednorazowo.
U dzieci dawkę ustala się wg masy ciała (przeciętna jednorazowa dawka wynosi 10-15mg/kg masy ciała) lub według poniżej informacji:

  • 3 miesiące-1 rok: 80 mg,
  • 2-3 lata: 125 mg,
  • 4-6 lat: 125 mg do 250 mg,
  • 7-8 lat: 250 mg,
  • 9-10 lat: 250 mg do 500 mg,
  • 11-12 lat: 500 mg.

W razie potrzeby dawkę można powtarzać co 4 godziny, ale nie więcej niż 4 razy na dobę.

Przeciwwskazania

  • nie należy stosować leku jeśli występuje nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu,
  • ciężka niewydolność wątroby lub wirusowe zapalenie wątroby,
  • choroba alkoholowa,
  • ciężka niewydolnosć nerek.

W przypadku ciąży lub karmienia piersią, przed zastosowaniem należy poradzić się lekarza.
Rozwiń pełny opis produktu

Ulotka

Rodzaj produktu

Lek

EAN
5909990834419
Substancje czynne z rejestrów leczniczych
Grupy produktowe
Dodaj opinię
PELBEZ BABY 12 saszetek
Produkt dostępny w magazynie

PELBEZ BABY 12 saszetek

22,83 zł
Pyrosal Kid syrop 100 ml
Produkt dostępny w magazynie

Pyrosal Kid syrop 100 ml

13,49 zł
Ibum Forte 200 mg/5ml syrop smak truskawkowy 100 g
Produkt dostępny w magazynie

Ibum Forte 200 mg/5ml syrop smak truskawkowy 100 g

23,84 zł