Apap Przeziębienie 8 saszetek

Apap Przeziębienie 8 saszetek

18,56 zł

Cena jednostkowa: 23,20 PLN za 10 saszetek

Produkt niedostępny
Przykro nam, produkt jest chwilowo niedostępny.
Dostawy
Płatności
Zwroty
PayPo
Opis produktu

Apap przeziębienie to formuła leku na przeziębienie i grypę w formie rozgrzewającego napoju o smaku cytrynowym. Szybko się wchłania i działa na organizm jako całościowa kuracja. APAP Przeziębienie łączy skuteczność dwóch substancji leczniczych wzmocnionych dawką witaminy C. Usuwa nie tylko bóle mięśni, głowy i gardła, ale także działa na pozostałe objawy przeziębienia lub grypy, takie jak gorączka, katar, a także udrażnia zatkany nos.

Wskazania

Wskazaniem do stosowania leku jest krótkotrwałe łagodzenie objawów przeziębienia, grypy i zakażeń grypopodobnych, takich jak: gorączka, bóle głowy, gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe oraz objawów obrzęku błony śluzowej nosa występujących w przeziębieniu, grypie.

Skład

Paracetamol 650 mg, kwas askorbinowy 50 mg, fenylefryny chlorowodorek 10 mg

Dawkowanie

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat:

  • 1 saszetka co 4-6 godz. (maksymalnie 6 saszetek na dobę).

Zawartość saszetki należy rozpuścić w szklance gorącej wody.

W przypadku wrażenia, że działanie leku jest za mocne lub za słabe, należy zwrócić się do lekarza.

Przeciwwskazania

Kiedy nie stosować leku:

  • jeśli pacjent ma uczulenie na którąkolwiek substancję czynną, aminy sympatykomimetyczne, lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku (wymienione w punkcie 6).
  • jeśli występują następujące schorzenia:
  • niestabilna choroba wieńcowa,
  • zaburzenia rytmu serca,
  • wysokie ciśnienie tętnicze,
  • wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej i reduktazy methemoglobi-nowej,
  • ciężka niewydolność wątroby lub nerek,
  • wirusowe zapalenie wątroby,
  • choroba alkoholowa,
  • fenyloketonuria (ze względu na zawartość aspartamu),
  • nadczynność tarczycy,
  • jaskra z wąskim kątem przesączania,
  • w czasie stosowania leków z grupy inhibitorów monoaminooksygenazy MAO (stosowane w leczeniu niedociśnienia tętniczego oraz w depresji) i w okresie 14 dni od zaprzestania ich stosowania,
  • w skojarzeniu z trójpierścieniowymi lekami przeciwdepresyjnymi,
  • w czasie przyjmowania zydowudyny (lek stosowany w leczeniu zakażenia wirusem HIV),
  • u dzieci w wieku poniżej 12 lat.

Opakowanie

8 saszetek
Rozwiń pełny opis produktu

Ulotka

Rodzaj produktu

Lek

EAN
5909991115425
Substancje czynne z rejestrów leczniczych
Dodaj opinię
Etopiryna 10 tabletek
Produkt dostępny w magazynie

Etopiryna 10 tabletek

22,73 zł
Ibuprom 50 tabletek powlekanych
Produkt dostępny w magazynie

Ibuprom 50 tabletek powlekanych

27,41 zł
Fervex o smaku cytrynowym 12 saszetek
Produkt dostępny w magazynie

Fervex o smaku cytrynowym 12 saszetek

22,49 zł