Paracetamol Galena syrop 100 ml

Paracetamol Galena syrop 100 ml

7,13 zł

Cena jednostkowa: 7,13 PLN za 100 ml

Produkt niedostępny
Przykro nam, produkt jest chwilowo niedostępny.
Dostawy
Płatności
Zwroty
PayPo
Opis produktu

Paracetamol Galena jest lekiem o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym w postaci syropu, przeznaczonym głównie dla dzieci.

  • Nie zawiera cukru.

Wskazania

  • W bólach różnego pochodzenia o małym i średnim nasileniu (ból głowy, zębów, bóle stawowe, miesiączkowe oraz nerwobóle).
  • Przeciwgorączkowo w przeziębieniach i stanach grypopodobnych.

Skład

100 ml syropu zawiera:
  • Substancję czynną: paracetamol 2,4 g.
  • Substancje pomocnicze: glicerol, sorbitol (E 420), powidon, propylu parahydroksybenzoesan (E 216), czerwień koszenilowa (E 124), aromat owoce leśne, woda oczyszczona.

Dawkowanie

U dzieci zalecana dawka wynosi od 10 do 15 mg/kg masy ciała co 4 godziny do 4 razy na dobę.
 

Przeciwwskazania

  • Nie należy stosować leku jeśli występuje nadwrażliwość na którykolwiek ze składników.
  • Leku nie należy stosować dłużej niż 10 dni u dorosłych i 3 dni u dzieci bez zalecenia lekarza.

Opakowanie

100ml
Rozwiń pełny opis produktu

Ulotka

Rodzaj produktu

Lek

EAN
5909990938513
Substancje czynne z rejestrów leczniczych
Dodaj opinię
Zatogrip Baby syrop 120 ml
Produkt dostępny w magazynie

Zatogrip Baby syrop 120 ml

15,78 zł
Coldrex Junior C 10 saszetek
Produkt dostępny w magazynie

Coldrex Junior C 10 saszetek

20,87 zł
Ibum Forte Pure zawiesina 100 g
Produkt dostępny w magazynie

Ibum Forte Pure zawiesina 100 g

23,66 zł