
Opis produktu
Paracetamol Farmina 500 mg to produkt leczniczy do stosowania w bólu i gorączce różnego pochodzenia oraz do objawowego leczenia stanów grypopodobnych i przeziębienia.
Wskazania
Lek Paracetamol Farmina stosuje się w: bólach różnego pochodzenia (ból głowy, ból zębów, bóle mięśniowe, stawowe i kostne, bolesne miesiączkowanie, ból po zabiegu chirurgicznym lub stomatologicznym); leczeniu objawowym przeziębienia i grypy; celu obniżenia gorączki przy różnych infekcjach oraz po szczepieniach.Skład
- Substancją czynną leku jest paracetamol.
- 1 czopek zawiera 500 mg paracetamolu (Paracetamolum).
- Substancje pomocnicze: tłuszcz stały.
Dawkowanie
- Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak opisano to w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty.
- Lek Paracetamol Farmina 500 mg, czopki jest przeznaczony do podawania doodbytniczego.
- Dorośli i dzieci o masie ciała powyżej 50 kg: 1 do 2 czopków co 4 do 6 godzin.
Przeciwwskazania
Nie należy stosować leku w przypadku:- nadwrażliwości na którykolwiek składnik produktu;
- ciężkiej niewydolność nerek i (lub) wątroby; choroby alkoholowej.
Opakowanie
10 sztukRozwiń pełny opis produktu
Ulotka
Cechy produktu
Rodzaj produktu
Lek
Producent
EAN
5909990265725
Substancje czynne z rejestrów leczniczych
Grupy produktowe
Opinie
Dodaj opinię

Produkt dostępny w magazynie
Nurofen Forte ibuprofen 400 mg na silny ból i gorączkę tabletki 48 szt.
25,95 zł

Produkt dostępny w magazynie
Nurofen Forte ibuprofen 400 mg na silny ból i gorączkę tabletki 48 szt.
25,95 zł

Produkt dostępny w magazynie
Nurofen Forte ibuprofen 400 mg na silny ból i gorączkę tabletki 48 szt.
25,95 zł