
Opis produktu
Paracetamol Hasco to produkt leczniczy w formie czopków doodbytniczych o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Jest stosowany u dzieci od trzech do dwunastu miesięcy w celu leczenia bólu związanego między innymi z ząbkowaniem, czy przeziębieniem. Czopki obniżają gorączkę. Należy pamiętać, żeby nie przekraczać dziennej dawki leku.
Wskazania
- Leczenie stanów grypopodobnych
- Leczenie przeziębień
- Obniżenie gorączki
- Bóle różnego pochodzenia, np. ból po szczepieniach, bóle głowy
- Dla dzieci od 3 do 12 miesięcy
Skład
1 czopek zawiera: substancję czynną: paracetamol 80 mg; substancję pomocniczą: tłuszcz stałyDawkowanie
Dzieci (3-12 miesięcy) |
Jeden czopek co cztery godziny |
Przeciwwskazania
- Nie stosować u pacjentów z nadwrażliwością na na którykolwiek składnik leku
- Nie stosować u pacjentów z ciężką niewydolnością wątroby lub nerek, wirusowym zapaleniem wątroby oraz z chorobą alkoholową
- Nie łączyć z alkoholem
Opakowanie
10 czopkówRozwiń pełny opis produktu
Ulotka
Cechy produktu
Rodzaj produktu
Lek
EAN
5909990834211
Substancje czynne z rejestrów leczniczych
Grupy produktowe
Opinie
Dodaj opinię

Produkt dostępny w magazynie
Nurofen dla dzieci Forte ibuprofen 200 mg/5 ml smak pomarańczowy zawiesina 100 ml
24,51 zł

Produkt dostępny w magazynie
Nurofen dla dzieci Forte ibuprofen 200 mg/5 ml smak pomarańczowy zawiesina 100 ml
24,51 zł

Produkt dostępny w magazynie
Nurofen dla dzieci Forte ibuprofen 200 mg/5 ml smak pomarańczowy zawiesina 100 ml
24,51 zł

Produkt dostępny w magazynie
Nurofen dla dzieci Forte ibuprofen 200 mg/5 ml smak pomarańczowy zawiesina 100 ml
24,51 zł