Vicks Antigrip Max gran.dosporz.roztw.dous

Vicks Antigrip Max gran.dosporz.roztw.dous

24,62 zł

Cena jednostkowa: 24,62 PLN za 1 zestaw

Produkt dostępny w magazynie
Dostawy
Płatności
Zwroty
PayPo
Opis produktu
Vicks AntiGrip Max to połączenie:
  • Paracetamolu w najwyższej możliwej dawce dostępnej na rynku bez recepty (1000 mg)– substancji przeciwgorączkowej i przeciwbólowej,
  • Fenylefryny – substancji zmniejszającej obrzęk błony śluzowej nosa
  • Chlorfenaminy – substancji przeciwhistaminowej, zmniejszającej ilość wydzieliny z nosa.

Vicks AntiGrip Max hamuje również ból i obrzęk zatok i nie zawiera cukru.

 

Zastosowanie

Leczenie objawowe przeziębienia i grypy, przebiegających z gorączką, słabym lub umiarkowanym bólem (np. bólem głowy, gardła, mięśni), obrzękiem błony śluzowej nosa z tworzeniem wydzieliny.
 

Skład

Skład 1 saszetki:
  •     Paracetamol 1000 mg
  •     Fenylefryny wodorowinian 15,58 mg
  •     Chlorfenaminy maleinian 4 mg

Zalecane spożycie

Dorośli: jedna saszetka co 6-8 godzin. Nie należy stosować więcej niż 4 saszetki w ciągu doby.

Dorośli o masie ciała poniżej 50 kg, pacjenci: odwodnieni, długotrwale niedożywieni, z przewlekłą chorobą alkoholową, z zespołem Gilberta: 1 saszetka 2-3 razy na dobę (co 6-8 godzin).
 

Przeciwwskazania

  • Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą;
  • Nadciśnienie tętnicze; Nadczynność tarczycy;
  • Ciężkie choroby sercowo-naczyniowe (takie jak choroba wieńcowa);
  • Tachykardia (częstoskurcz);
  • Ciężka niewydolność nerek;
  • Jaskra;
  • Pacjenci z ciężką niewydolnością wątroby;
  • Pacjenci leczeni inhibitorami monoaminooksydazy (IMAO) oraz w okresie 2 tygodni po ich odstawieniu.
  • Produkt leczniczy Vicks AntiGrip Max jest przeciwwskazany do stosowaniau dzieci ze względu na dawkę paracetamolu.

Opakowanie

14 saszetek

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przed zastosowaniem produktu sugerujemy zapoznanie się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce.



 
Rozwiń pełny opis produktu

Ulotka

Rodzaj produktu

Lek

Marki
EAN
5907589874723
Substancje czynne z rejestrów leczniczych
Dodaj opinię
Febrisan 16 saszetek o smaku cytrynowym
Produkt dostępny w magazynie

Febrisan 16 saszetek o smaku cytrynowym

22,83 zł
Coldrex MaxGrip C 24 tabletki
Produkt dostępny w magazynie

Coldrex MaxGrip C 24 tabletki

23,22 zł
Gripex Hot 12 saszetek
Produkt dostępny w magazynie

Gripex Hot 12 saszetek

18,44 zł