Paracetamol Polfa-Łódź tabl. 0,5g 20tabl.

Paracetamol Polfa-Łódź tabl. 0,5g 20tabl.

4,07 zł

Cena jednostkowa: 2,03 PLN za 10 tabletek

Produkt dostępny w magazynie
Dostawy
Płatności
Zwroty
PayPo
Opis produktu
Ból (łac. dolor, gr. algos, odyne) - subiektywne przykre i negatywne wrażenie zmysłowe i emocjonalne powstające pod wpływem bodźców uszkadzających tkankę (tzw. nocyceptywnych) lub zagrażających ich uszkodzeniem…

Paracetamol Polfa-Łódź to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, do stosowania doustnego w następujących wskazaniach: bóle różnego pochodzenia.
 

Zastosowanie

  •  bóle głowy,
  •  bóle stawów i mięśni,
  •  bóle miesiączkowe,
  •  po urazach i zabiegach,
  •  gorączkach np. w stanach grypopodobnych i przeziębieniach.

Składniki

Jedna tabletka zawiera: 500 mg paracetamolu.
 

Zalecane spożycie

Jeśli lekarz nie zaleci inaczej,
Dorośli i młodzież powyżej 12 lat:
  • doustnie 1 lub 2 tabletki co 4 godziny, do 4 razy na dobę.

Maksymalna dawka dobowa:
  •  przy stosowaniu krótkotrwałym (do 3 dni) - 8 tabletek w dawkach podzielonych;
  •  przy stosowaniu długotrwałym (do 10 dni) - 5 tabletek w dawkach podzielonych.

Odstęp między kolejnymi dawkami powinien wynosić co najmniej 4 godziny.
W przypadku wrażenia, że działanie leku jest za mocne lub za słabe, należy zwrócić się do lekarza.
 

Opakowanie

20 tabletek


 
Rozwiń pełny opis produktu

Ulotka

Rodzaj produktu

Lek

Producent
URGO SP.Z O.O.
ul. Leopolda Tyrmanda 4/4
93-218 nowa, Polska
551445447
EAN
5909991453268
Substancje czynne z rejestrów leczniczych
Dodaj opinię
Etopiryna 50 tabletek
Produkt dostępny w magazynie

Etopiryna 50 tabletek

13,98 zł
OLEJEK ZŁODZIEI Limitowana edycja 50% więcej 30 ml
Produkt dostępny w magazynie

OLEJEK ZŁODZIEI Limitowana edycja 50% więcej 30 ml

29,97 zł
Amol płyn 250 ml
Produkt dostępny w magazynie

Amol płyn 250 ml

29,88 zł