Nurofen dla dzieci Junior ibuprofen smak pomarańczowy zawiesina 100 ml
Nurofen dla dzieci Junior ibuprofen smak pomarańczowy zawiesina 100 ml
Nurofen dla dzieci Junior ibuprofen smak pomarańczowy zawiesina 100 ml
Nurofen dla dzieci Junior ibuprofen smak pomarańczowy zawiesina 100 ml
Nurofen dla dzieci Junior ibuprofen smak pomarańczowy zawiesina 100 ml
Zamów w ciągu22 h : 27 min : 28 sekWYSYŁKA DZISIAJ!

Nurofen dla dzieci Junior ibuprofen smak pomarańczowy zawiesina 100 ml

29,00 zł

Cena jednostkowa: 29,00 PLN za 100 ml

Produkt niedostępny
Przykro nam, produkt jest chwilowo niedostępny.
Dostawy
Płatności
Zwroty
PayPo
Opis produktu
- Od 6. do 12. roku życia
- Bez cukru i barwników
- Zawierają specjalną łyżeczkę dozującą
- Dostępny w dwóch wariantach smakowych (również o smaku truskawkowym)
 
Nurofen dla dzieci Junior to zawiesina doustna, która zawiera wygodną łyżeczkę dozującą, przeznaczona dla dzieci od 6. roku życia do 12 lat.


 

Wskazania

Objawowe leczenie bólu o nasileniu łagodnym do umiarkowanego oraz objawowe, krótkotrwałe leczenie gorączki.
 
 

Skład

Każde 5 ml zawiesiny zawiera 200 mg ibuprofenu.
 

Dawkowanie

Lek Nurofen dla dzieci Junior pomarańczowy należy zawsze stosować zgodnie z zaleceniami . W razie wątpliwości należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. 

Lek do stosowania doustnego. Nie zaleca się stosowania u dzieci poniżej 6 lat lub poniżej 20kg. Lek ten jest przeznaczony tylko do krótkotrwałego stosowania. Jeśli objawy u dziecka utrzymują się dłużej
niż 3 dni należy zasięgnąć porady lekarza.  
 

Opakowanie

100 ml

Uwagi

Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie stosować leku Nurofen dla dzieci Junior pomarańczowy po upływie terminu ważności zamieszczonego na pudełku tekturowym i
butelce. Termin ważności oznacza ostatni dzień danego miesiąca. Nie przechowywać w temperaturze powyżej 25°C.

Po otwarciu butelki lek należy zużyć w ciągu 6 miesięcy.
 
Rozwiń pełny opis produktu

Ulotka

Rodzaj produktu

Lek

EAN
5909990843343
Substancje czynne z rejestrów leczniczych
Dodaj opinię
TEST - Dostawa jeszcze dziś!
PELBEZ BABY 12 saszetek
Produkt dostępny w magazynie

PELBEZ BABY 12 saszetek

22,83 zł
TEST - Dostawa jeszcze dziś!
Zatogrip Baby syrop 120 ml
Produkt dostępny w magazynie

Zatogrip Baby syrop 120 ml

15,78 zł
TEST - Dostawa jeszcze dziś!
Ibufen dla dzieci Forte smak malinowy 100 ml
Produkt dostępny w magazynie

Ibufen dla dzieci Forte smak malinowy 100 ml

22,87 zł