Nurofen dla dzieci ibuprofen 200 mg na ból od lat 6 tabletki 6 szt.
Nurofen dla dzieci ibuprofen 200 mg na ból od lat 6 tabletki 6 szt.
Nurofen dla dzieci ibuprofen 200 mg na ból od lat 6 tabletki 6 szt.
Nurofen dla dzieci ibuprofen 200 mg na ból od lat 6 tabletki 6 szt.
Nurofen dla dzieci ibuprofen 200 mg na ból od lat 6 tabletki 6 szt.

Nurofen dla dzieci ibuprofen 200 mg na ból od lat 6 tabletki 6 szt.

5,95 zł

Cena jednostkowa: 5,95 PLN za 1 zestaw

Produkt niedostępny
Przykro nam, produkt jest chwilowo niedostępny.
Dostawy
Płatności
Zwroty
PayPo
Opis produktu

Pierwsze w Polsce łatwe do połknięcia tabletki z Ibuprofenem dla dzieci od 6. roku życia.
Nurofen 200 mg to lek w postaci białych, okrągłych, powlekanych tabletek przeznaczonych dla dzieci od 6. roku życia. W swoim składzie zawiera ibuprofen, substancję czynną, która zaliczana jest do NLPZ, czyli niesteroidowych leków przeciwzapalnych, stosowanych w celu łagodzenia bólu różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego, gorączki i stanów zapalnych. Lek Nurofen jest przeznaczony do doraźnego stosowania.

 

Wskazania

Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego (bóle głowy, m. in. ból napięciowy i migrena, bóle zębów, nerwobóle, bóle mięśniowe, stawowe i kostne, bóle towarzyszące grypie i przeziębieniu); 
gorączka różnego pochodzenia (m.in. w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych); 
bolesne miesiączkowanie. 
 

Skład

Jedna tabletka powlekana zawiera 200 mg ibuprofenu (Ibuprofenum). 
 

Przeciwwskazania

- Nadwrażliwość na ibuprofen lub którąkolwiek substancję pomocniczą produktu leczniczego oraz na inne niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ); 
- Reakcje nadwrażliwości w wywiadzie (np. pokrzywka, nieżyt błony śluzowej nosa, obrzęk naczynioruchowy lub astma oskrzelowa) po przyjęciu kwasu acetylosalicylowego lub innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ); 
- Czynna lub występująca w wywiadzie nawracająca chorobą wrzodowa żołądka i (lub) dwunastnicy lub krwawienie (dwa lub więcej wyraźne epizody potwierdzonego owrzodzenia lub krwawienia); 
- Perforacja lub krwawienie z przewodu pokarmowego w wywiadzie, związane z wcześniejszym leczeniem NLPZ; 
- Ciężka niewydolność wątroby, nerek lub serca (klasa IV wg NYHA); 
- Ostatni trymestr ciąży; 
- Skaza krwotoczna. 
 
 

Opakowanie

6 sztuk

Rozwiń pełny opis produktu

Ulotka

Rodzaj produktu

Lek

EAN
5909990706839
Substancje czynne z rejestrów leczniczych
Dodaj opinię
Zatogrip Baby syrop 120 ml
Produkt dostępny w magazynie

Zatogrip Baby syrop 120 ml

15,78 zł
Ibufen dla dzieci Forte smak malinowy 100 ml
Produkt dostępny w magazynie

Ibufen dla dzieci Forte smak malinowy 100 ml

22,87 zł
SOLbaby Gardło Syrop 100 ml
Produkt dostępny w magazynie

SOLbaby Gardło Syrop 100 ml

12,88 zł