Nurofen dla dzieci Forte ibuprofen 200 mg/5 ml smak truskawkowy zawiesina 50 ml
Nurofen dla dzieci Forte ibuprofen 200 mg/5 ml smak truskawkowy zawiesina 50 ml
Nurofen dla dzieci Forte ibuprofen 200 mg/5 ml smak truskawkowy zawiesina 50 ml
Nurofen dla dzieci Forte ibuprofen 200 mg/5 ml smak truskawkowy zawiesina 50 ml
Nurofen dla dzieci Forte ibuprofen 200 mg/5 ml smak truskawkowy zawiesina 50 ml

Nurofen dla dzieci Forte ibuprofen 200 mg/5 ml smak truskawkowy zawiesina 50 ml

13,61 zł

Cena jednostkowa: 13,61 PLN za 1 zestaw

Produkt niedostępny
Przykro nam, produkt jest chwilowo niedostępny.
Dostawy
Płatności
Zwroty
PayPo
Opis produktu

- Dla dzieci od 3. miesiąca życia
- Mniej płynu do połknięcia dzięki skoncentrowanej dawce
- Bezpieczny dozownik ułatwiający dawkowanie - wygodna strzykawka
- Zaczyna działać już po 15 minutach
- Działa przeciwgorączkowo do 8 godzin

Nurofen dla dzieci Forte zawiesina charakteryzuje przede wszystkim formuła, która zapewnia odpowiednio silne działanie dzięki skoncentrowanej zawartości Ibuprofenu, co sprawia, że dziecko przyjmuje mniej płynu do połknięcia. Dodatkowo posiada bardzo wygodną oraz precyzyjną w podaniu strzykawkę, co zapewnia bezpieczeństwo jeśli chodzi o ilość leku. 
 

 
 

Wskazania

Wskazania do stosowania to leczenie gorączki różnego pochodzenia, w tym także: objawowe, krótkotrwałe leczenie bólu o nasileniu małym do umiarkowanego oraz objawowe, krótkotrwałe leczenie gorączki.

 
 
 

Skład

Każdy 1 ml zawiesiny zawiera 40 mg ibuprofenu.

 
 

Dawkowanie

Lek Nurofen dla dzieci Forte truskawkowy należy zawsze stosować tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. 
W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty. 
Lek do stosowania doustnego. 
Lek ten jest przeznaczony tylko do krótkotrwałego stosowania.



 
 

Opakowanie

50 ml

Uwagi

Lek należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować leku Nurofen dla dzieci Forte truskawkowy po upływie terminu ważności zamieszczonego na pudełku tekturowym oraz na butelce. Nie przechowywać w temperaturze powyżej
25°C. Po otwarciu butelki lek należy zużyć w ciągu 6 miesięcy.

 
 

 

Rozwiń pełny opis produktu

Ulotka

Rodzaj produktu

Lek

EAN
5909991222963
Substancje czynne z rejestrów leczniczych
Dodaj opinię
Ibum Forte 200 mg/5ml syrop smak truskawkowy 100 g
Produkt dostępny w magazynie

Ibum Forte 200 mg/5ml syrop smak truskawkowy 100 g

23,84 zł
SOLbaby Gardło Syrop 100 ml
Produkt dostępny w magazynie

SOLbaby Gardło Syrop 100 ml

12,88 zł
Ibum Forte Pure zawiesina 100 g
Produkt dostępny w magazynie

Ibum Forte Pure zawiesina 100 g

23,66 zł