
Opis produktu
Opis produktu:
Wskazania: Leczenie objawowe przeziębienia i grypy przebiegające z gorączką, słabym lub umiarkowanym bólem, obrzękiem błony śluzowej nosa i katarem. Właściwości: Fluocontrol HOT to połączenie paracetamolu - substancji przeciwgorączkowej i przeciwbólowej, chlorfenaminy - substancji przeciwhistaminowej która zmniejsza ilość wydzieliny z nosa oraz fenylefryny której działanie polega na zmniejszeniu obrzęku błony śluzowej nosa. Sposób użycia: Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 1 saszetka co 6 do 8 godzin to jest trzy lub cztery razy na dobę. Skład: Paracetamol - 1000mg, Chlorowodorek fenylefryny - 10mg, Chlorfenamina maleinianu - 4mg. Lek zawiera sacharozę.Rozwiń pełny opis produktu
Ulotka
Cechy produktu
Rodzaj produktu
Lek
Producent
EAN
5909990762538
Substancje czynne z rejestrów leczniczych
Opinie
Dodaj opinię

Produkt dostępny w magazynie
Nurofen Forte ibuprofen 400 mg na silny ból i gorączkę tabletki 48 szt.
25,95 zł

Produkt dostępny w magazynie
Nurofen Forte ibuprofen 400 mg na silny ból i gorączkę tabletki 48 szt.
25,95 zł

Produkt dostępny w magazynie
Nurofen Forte ibuprofen 400 mg na silny ból i gorączkę tabletki 48 szt.
25,95 zł