
Opis produktu
Ibuprom Sprint zawiera substancję czynną w postaci roztworu gotowego do natychmiastowego wchłonięcia.
1 kapsułka zawiera 200 mg ibuprofenu.
Substancje pomocnicze: Skład rdzenia kapsułki: Makrogol 600, potasu wodorotlenek, woda oczyszczona, Skład otoczki kapsułki: żelatyna, sorbitol ciekły, częściowo odwodniony, błękit patentowy V (E 131).
Należy przestrzegać co najmniej 4-6 godzinnego odstępu między kolejnymi dawkami
Wskazania
Ibuprom Sprint jest lekiem działającym przeciwbólowo, przeciwgorączkowo oraz przeciwzapalnie - ibuprofen, aktywny składnik Ibupromu Sprint, stosowany jest także w leczeniu stanu zapalnego, który jest jedną z przyczyn bólu. Wskazaniem do stosowania leku są dolegliwości bólowe o różnej etiologii, o nasileniu słabym do umiarkowanego, w tym:- Bóle głowy
- Bóle zębów
- Bóle mięśniowe
- Bóle okolicy lędźwiowo-krzyżowej
- Bóle kostne i stawowe
- Bóle menstruacyjne
- Gorączka
Skład
Substancją czynną leku jest ibuprofen (Ibuprofenum)1 kapsułka zawiera 200 mg ibuprofenu.
Substancje pomocnicze: Skład rdzenia kapsułki: Makrogol 600, potasu wodorotlenek, woda oczyszczona, Skład otoczki kapsułki: żelatyna, sorbitol ciekły, częściowo odwodniony, błękit patentowy V (E 131).
Dawkowanie
1-2 kapsułki. Maksymalnie 6 kapsułek na dobę.Należy przestrzegać co najmniej 4-6 godzinnego odstępu między kolejnymi dawkami
Przeciwwskazania
- Leku nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat.
- Nie należy zwiększać zalecanej dawki. Kapsułek nie należy rozgryzać.
Opakowanie
2 x 24 kapsułki miękkieRozwiń pełny opis produktu
Ulotka
Cechy produktu
Rodzaj produktu
Lek
Opinie
Dodaj opinię

Produkt dostępny w magazynie
Nurofen Forte ibuprofen 400 mg na silny ból i gorączkę tabletki 24 szt.
14,84 zł

Produkt dostępny w magazynie
Nurofen Forte ibuprofen 400 mg na silny ból i gorączkę tabletki 24 szt.
14,84 zł

Produkt dostępny w magazynie
Nurofen Forte ibuprofen 400 mg na silny ból i gorączkę tabletki 48 szt.
25,95 zł

Produkt dostępny w magazynie
Nurofen Forte ibuprofen 400 mg na silny ból i gorączkę tabletki 48 szt.
25,95 zł

Produkt dostępny w magazynie
Nurofen Forte ibuprofen 400 mg na silny ból i gorączkę tabletki 48 szt.
25,95 zł