APAP Caps (Paracetamol 500 mg) 10 kapsułek

APAP Caps (Paracetamol 500 mg) 10 kapsułek

10,67 zł

Cena jednostkowa: 10,67 PLN za 10 kapsułek

Produkt niedostępny
Przykro nam, produkt jest chwilowo niedostępny.
Dostawy
Płatności
Zwroty
PayPo
Opis produktu

APAP Caps (Paracetamol 500 mg) 10 kapsułek

Dolegliwości bólowe pojawiają się w różnych sytuacjach i różnych chwilach naszego życia, zmuszając nas do zwolnienia tempa, czy nawet całkowitego zatrzymania się, odłożenia codziennych obowiązków zawodowych lub domowych. Pojawiający się ból skutecznie uprzykrza nam również czas wolny, nie pozwalając na odpowiedni, komfortowy odpoczynek. W takich sytuacjach należy możliwie jak najszybciej podjąć odpowiednie kroki w celu zminimalizowania odczuwanego bólu, a co za tym idzie – przywrócenia sobie pożądanej kondycji i komfortu. Środkiem, po który warto sięgnąć, jest lek przeciwbólowy Apap.

Środki uśmierzające ból Apap dostępne są w kilku różnych objętościach i formach – od tabletek do rozpuszczania w wodzie, poprzez powlekane tabletki doustne, aż po miękkie kapsułki, również przeznaczone do przyjmowania doustnego. Przedmiotem powyższej oferty są ostatnie z nich, dostępne w opakowaniu mieszczącym 10 sztuk leku.

Kapsułki Apap – dla kogo?

Lek przeciwbólowy Apap, dostępny w formie miękkich kapsułek doustnych, to środek, który stworzony został z myślą o skutecznej walce z bólem. Po lek sięgać więc mogą wszyscy pacjenci odczuwający nieprzyjemne i uciążliwe dolegliwości bólowe różnego pochodzenia. Środek jest rozwiązaniem w przypadku bólu głowy, zęba czy pleców, ale również bólów mięśniowych i kostno-stawowych. Ponadto radzi on sobie również z bólami menstruacyjnymi oraz nerwobólami, a także dolegliwościami bólowymi, będącymi następstwem kontuzji, urazu lub przebytej operacji.

Lek może być stosowany przez osoby dorosłe oraz młodzież i dzieci powyżej 9. roku życia. Kapsułki Apap dostępne są bez recepty, odznaczają się skutecznością i wysokim profilem bezpieczeństwa.

Jak działają kapsułki Apap?

Substancja czynna, odpowiadająca za szczególne właściwości leku, to paracetamol. Jest to substancja o potwierdzonym skutecznym działaniu przeciwbólowym, ale i przeciwgorączkowym. Dzięki temu leki z paracetamolem, także kapsułki Apap, skutecznie minimalizują ból, ale również wspierają organizm w walce z infekcjami, przeziębieniem czy grypą.

Wskazania


Apap Caps to produkt leczniczy do stosowania w leczeniu łagodnego do umiarkowanego bólu lub/i gorączki

Dawkowanie

  • Dorośli i młodzież w wieku powyżej 15 lat (masa ciała >55 kg): 1 lub 2 kapsułki (500 mg -1g) jednorazowo, maksymalnie 6 kapsułek (3 g) na dobę. 
  • Dzieci w wieku od 9 do 12 lat (30 - 40 kg): 1 kapsułka (500 mg) jednorazowo, 3 - 4 razy na dobę.
  • Dzieci w wieku od 12 do 15 lat (40 - 55 kg): 1 kapsułka (500 mg) jednorazowo, 4 - 6 razy na dobę. 

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Opakowanie

10 kapsułek

Uwagi

 Kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach - pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Rozwiń pełny opis produktu

Ulotka

Rodzaj produktu

Lek

EAN
5909991308742
Substancje czynne z rejestrów leczniczych
Dodaj opinię
Excedrin MigraStop 20 tabletek
Produkt dostępny w magazynie

Excedrin MigraStop 20 tabletek

33,87 zł
Nurofen Forte ibuprofen 400 mg na silny ból i gorączkę tabletki 24 szt.
Dexak SL 20 saszetek
Produkt dostępny w magazynie

Dexak SL 20 saszetek

23,88 zł