Nurofen Express Forte ibuprofen 400 mg na ból i gorączkę tabletki 12 szt.
Nurofen Express Forte ibuprofen 400 mg na ból i gorączkę tabletki 12 szt.
Nurofen Express Forte ibuprofen 400 mg na ból i gorączkę tabletki 12 szt.
Nurofen Express Forte ibuprofen 400 mg na ból i gorączkę tabletki 12 szt.
Nurofen Express Forte ibuprofen 400 mg na ból i gorączkę tabletki 12 szt.

Nurofen Express Forte ibuprofen 400 mg na ból i gorączkę tabletki 12 szt.

15,11 zł

Cena jednostkowa: 15,11 PLN za 1 zestaw

Produkt niedostępny
Przykro nam, produkt jest chwilowo niedostępny.
Dostawy
Płatności
Zwroty
PayPo
Opis produktu
Nurofen Forte to lek, który zawiera maksymalną dawkę substancji aktywnej, która uśmieża nawet uciążliwy ból (maksymalna moc produktu 400 mg dostępna bez recepty).

Efektywne działanie w przypadku ostrego bólu 
 
Lek łagodzi takie dolegliwości, jak gorączka, ból i obrzęk poprzez działanie w miejscu ich powstawania.
 

Wskazania

Nurofen Forte działa na bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego (bóle głowy, m.in. ból napięciowy i migrena, bóle zębów, nerwobóle, bóle mięśniowe, stawowe i kostne, bóle towarzyszące grypie i przeziębieniu, bolesne miesiączkowanie). Ponadto niewluje gorączkę różnego pochodzenia (m.in. w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych).
 

Skład

1 tabletka powlekana Nurofen Forte zawiera 400 mg ibuprofenu, który należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). 
  

Dawkowanie

Lek należy stosować doustnie, krótkotrwale.

Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: 1 tabletkę co 4 godziny. 
Tabletki należy popić płynem. Nie stosować więcej niż 3 tabletki (1200 mg ibuprofenu) w ciągu doby.
W przypadku niewydolności wątroby lub nerek, lekarz ustali indywidualne dawkowanie.

Lek nie jest wskazany dla dzieci w wieku poniżej 12 lat.

Osoby w podeszłym wieku: modyfikacja dawki nie jest konieczna. 
Nie należy stosować większej dawki leku niż zalecana.
Należy zasięgnąć porady lekarza, jeśli podawanie leku jest konieczne przezdłużej niż 3 dni lub jeśli objawy ulegają nasileniu.

 

Opakowanie

12 tabletek

Uwagi

Nie przechowywać w temperaturze powyżej 25°C.
Lek należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.
Nie stosować leku Nurofen Forte po upływie terminu ważności zamieszczonego na pudełku oraz na blistrze (po EXP). Termin ważności oznacza ostatni dzień podanego miesiąca.

 
 
Rozwiń pełny opis produktu

Ulotka

Rodzaj produktu

Lek

EAN
5909990626069
Substancje czynne z rejestrów leczniczych
Dodaj opinię
Migea 0,2 g 4 tabletki
Produkt dostępny w magazynie

Migea 0,2 g 4 tabletki

20,29 zł
Ibuprom Sprint 10 kapsułek miękkich
Produkt dostępny w magazynie

Ibuprom Sprint 10 kapsułek miękkich

11,08 zł
Iburapid 50 tabletek
Produkt dostępny w magazynie

Iburapid 50 tabletek

16,42 zł