
























Zamów w ciągu18 h : 00 min : 48 sekWYSYŁKA DZISIAJ!
Nurofen ibuprofen 200 mg na ból i gorączkę tabletki 12 szt.
Ten produkt nie ma jeszcze opinii
8,98 zł
Cena jednostkowa: 8,98 PLN za 1 zestaw
Produkt dostępny w magazynie
Dostawy
Płatności
Zwroty

Opis produktu
Podstawowa dawka Ibuprofenu 200 mg
Do stosowania przy łagodnych i umiarkowanych bólach
Nurofen zapewnia szybkie i ukierunkowane działanie przeciwbólowe milionom ludzi od ponad 30 lat. Dzięki substancji czynnej – ibuprofenowi – lek Nurofen pomaga łagodzić stany zapalne i przynosi ulgę na długo m.in. w bólu głowy, migrenie czy bólach krzyża. Ponadto niweluje gorączkę różnego pochodzenia (m.in. w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych).
Nie zawiera glutenu, pszenicy ani laktozy.
Nie zawiera konserwantów.
Zawiera sacharozę.
Może być stosowany w okresie karmienia piersią (przerwanie karmienia piersią nie jest konieczne w trakcie krótkotrwałego leczenia ibuprofenem w zalecanych dawkach).
Dzieci:
Optymalne dawkowanie znajduje się między 7-10 mg/kg masy ciała 3 do 4 razy na dobę, co odpowiada dawce dobowej 20-30 mg/kg.
Zaleca się, aby w leczeniu bólu i gorączki nie przekraczać dawki dobowej 30 mg/kg/dobę.
Dzieci od 6 do 9 lat (20 do 30 kg):
1 tabletka 200 mg. W razie potrzeby, 1 tabletka co 6 godzin. Nie należy przekraczać dawki 3 tabletki/dobę (600 mg).
Dzieci od 9 do 12 lat (30 do 40 kg):
1 tabletka 200 mg. W razie potrzeby, 1 tabletka co 4 do 6 godzin. Nie należy przekraczać dawki 4 tabletki/dobę (800 mg).
Dorośli i młodzież powyżej 12 lat (powyżej 40 kg):
Dawka początkowa dwie tabletki, następnie w razie potrzeby jedną lub dwie tabletki co 4 do 6 godzin. Nie stosować więcej niż sześć tabletek (1200 mg ibuprofenu) w ciągu doby. Należy zachować czterogodzinną przerwę pomiędzy dawkami.
Tabletki należy popijać wodą. Maksymalna dawka to 6 tabletek (1200 mg ibuprofenu) w ciągu 24 godzin.
Do stosowania przy łagodnych i umiarkowanych bólach
Nurofen zapewnia szybkie i ukierunkowane działanie przeciwbólowe milionom ludzi od ponad 30 lat. Dzięki substancji czynnej – ibuprofenowi – lek Nurofen pomaga łagodzić stany zapalne i przynosi ulgę na długo m.in. w bólu głowy, migrenie czy bólach krzyża. Ponadto niweluje gorączkę różnego pochodzenia (m.in. w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych).
Wskazania
Lek Nurofen (ibuprofen 200 mg) działa w sposób ukierunkowany na ból o nasileniu łagodnym do umiarkowanego.Skład
Ibuprofen 200 mg.Nie zawiera glutenu, pszenicy ani laktozy.
Nie zawiera konserwantów.
Zawiera sacharozę.
Może być stosowany w okresie karmienia piersią (przerwanie karmienia piersią nie jest konieczne w trakcie krótkotrwałego leczenia ibuprofenem w zalecanych dawkach).
Dawkowanie
Do stosowania u dorosłych i dzieci w wieku powyżej 6 lat (o masie ciała powyżej 20 kg). Wyłącznie do podawania doustnego i do doraźnego stosowania.Dzieci:
Optymalne dawkowanie znajduje się między 7-10 mg/kg masy ciała 3 do 4 razy na dobę, co odpowiada dawce dobowej 20-30 mg/kg.
Zaleca się, aby w leczeniu bólu i gorączki nie przekraczać dawki dobowej 30 mg/kg/dobę.
Dzieci od 6 do 9 lat (20 do 30 kg):
1 tabletka 200 mg. W razie potrzeby, 1 tabletka co 6 godzin. Nie należy przekraczać dawki 3 tabletki/dobę (600 mg).
Dzieci od 9 do 12 lat (30 do 40 kg):
1 tabletka 200 mg. W razie potrzeby, 1 tabletka co 4 do 6 godzin. Nie należy przekraczać dawki 4 tabletki/dobę (800 mg).
Dorośli i młodzież powyżej 12 lat (powyżej 40 kg):
Dawka początkowa dwie tabletki, następnie w razie potrzeby jedną lub dwie tabletki co 4 do 6 godzin. Nie stosować więcej niż sześć tabletek (1200 mg ibuprofenu) w ciągu doby. Należy zachować czterogodzinną przerwę pomiędzy dawkami.
Tabletki należy popijać wodą. Maksymalna dawka to 6 tabletek (1200 mg ibuprofenu) w ciągu 24 godzin.
Opakowanie
12 tabletekUwagi
Nie przechowywać w temperaturze powyżej 25°C. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu. Lek należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować leku Nurofen po upływie terminu ważności zamieszczonego na pudełku oraz na blistrze (po EXP). Termin ważności oznacza ostatni dzień danego miesiąca.Rozwiń pełny opis produktu
Ulotka
Cechy produktu
Rodzaj produktu
Lek
Marki
Producent
EAN
5909990706822
Substancje czynne z rejestrów leczniczych
Opinie
Dodaj opinię

Produkt dostępny w magazynie
Nurofen Forte ibuprofen 400 mg na silny ból i gorączkę tabletki 48 szt.
25,95 zł

Produkt dostępny w magazynie
Nurofen Forte ibuprofen 400 mg na silny ból i gorączkę tabletki 48 szt.
25,95 zł

Produkt dostępny w magazynie
Nurofen Forte ibuprofen 400 mg na silny ból i gorączkę tabletki 48 szt.
25,95 zł