Paracetamol Polfa-Łódź tabl. 0,5g 10tabl.

Paracetamol Polfa-Łódź tabl. 0,5g 10tabl.

2,98 zł

Cena jednostkowa: 2,98 PLN za 10 tabletek

Produkt dostępny w magazynie
Dostawy
Płatności
Zwroty
PayPo
Opis produktu
Działa kojąco na pierwotne i/ lub wtórne bóle głowy oraz łagodzi napięciowe bóle głowy.

Łagodzi objawy bólu spowodowane czynnikami wywołującymi bóle głowy, między innymi: niedobór lub brak snu, stres, stany chorobowe, urazy głowy czy szyi, a także nadmierny hałas i brak świeżego powietrza.

Leczenie bólów różnego pochodzenia, między innymi: bólów głowy (także migrenowych), stawowych, mięśniowych, miesiączkowych oraz występujących po urazach i zabiegach chirurgicznych oraz stomatologicznych, gorączki np. w stanach grypopodobnych i przeziębieniach.
 

Wskazania

  •     bóle głowy i migrena
  •     bóle stawowe i mięśniowe,
  •     bóle miesiączkowe
  •     bóle po urazach chirurgicznych oraz stomatologicznych
  •     gorączka w stanach grypopodobnych i przeziębieniach

Skład

  • Jedna tabletka zawiera 500 mg paracetamolu (Paracetamolum).
  • Substancja pomocnicza o znanym działaniu: sorbitol (170 mg/tabletkę).

Dawkowanie

Dorośli i młodzież powyżej 12 lat - doustnie 1 lub 2 tabletki co 4 godziny, do 4 razy na dobę. Odstęp między kolejnymi dawkami powinien wynosić co najmniej 4 godziny.
Lek podaje się doustnie.

Paracetamolu nie należy nadużywać i przyjmować w sposób ciągły przez okres dłuższy niż 3 dni bez konsultacji lekarskiej.
 

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą, ciężka niewydolność nerek lub wątroby, choroba alkoholowa.
 

Opakowanie

10 tabletek
Rozwiń pełny opis produktu

Ulotka

Rodzaj produktu

Lek

Producent
URGO SP.Z O.O.
ul. Leopolda Tyrmanda 4/4
93-218 nowa, Polska
551445447
EAN
5909991453275
Substancje czynne z rejestrów leczniczych
Dodaj opinię
Etopiryna 50 tabletek
Produkt dostępny w magazynie

Etopiryna 50 tabletek

13,98 zł
Pyralgina Gorączka 6 saszetek
Produkt dostępny w magazynie

Pyralgina Gorączka 6 saszetek

12,32 zł
Olejek Fengyoujing olej NARCYZOWY 3ml
Produkt dostępny w magazynie

Olejek Fengyoujing olej NARCYZOWY 3ml

6,67 zł