IBUPROFEN MAX Polfa Łódź 10 tabletek
Zamów w ciągu23 h : 46 min : 00 sekWYSYŁKA DZISIAJ!

IBUPROFEN MAX Polfa Łódź 10 tabletek

6,37 zł

Cena jednostkowa: 6,37 PLN za 10 tabletek

Produkt niedostępny
Przykro nam, produkt jest chwilowo niedostępny.
Dostawy
Płatności
Zwroty
PayPo
Opis produktu
Ibuprofen należy do grupy leków - niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ), o działaniu leczniczym: przeciwzapalnym, przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.

Wskazania

Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego (bóle głowy, m.in. ból napięciowy i migrena, bóle zębów, nerwobóle, bóle mięśniowe, stawowe i kostne, bóle towarzyszące grypie i przeziębieniu), gorączka różnego pochodzenia (m.in. w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych), bolesne miesiączkowanie.

Skład

Substancją czynną leku jest ibuprofen (Ibuprofenum) - 400 mg. Pozostałe składniki (substancje pomocnicze) to: Rdzeń tabletki: celuloza mikrokrystaliczna, laktoza jednowodna, skrobia kukurydziana, kroskarmeloza sodowa, powidon K30, talk, dimetykon, krzemionka koloidalna bezwodna. Otoczka tabletki: talk, hypromeloza, tytanu dwutlenek (E 171), makrogol 6000, czerwień koszenilowa (E 124), azorubina (E 122), dimetykon.

Dawkowanie

  • Stosować zgodnie z zaleceniami lekarza lub według wskazówek na ulotce.
  • U dorosłych oraz u młodzież powyżej 12. roku życia lub o masie ciała powyżej 40kg zaleca się stosować następujący schemat dawkowania: dawka początkowa to 400mg ibuprofenu.
  • Jeśli zachodzi taka konieczność dawkę można powtórzyć, przy czym należy zachować odpowiedni odstęp między kolejnymi dawkami: 6 godzin.
  • Maksymalna dobowa dawka ibuprofenu to 1200mg.
  • Przy migrenowym bólu głowy zaleca się zastosować 400mg ibuprofenu w dawce początkowej oraz 400mg w dawkach powtarzających co 4-6 godzin, przy czym w ciągu doby dawka maksymalna wynosi 1200mg ibuprofenu.
  • Tabletki połykać w całości, popijać wodą.
  • W przypadku dolegliwości przewodu pokarmowego zaleca się przyjmować lek podczas jedzenia.
  • Zaleca się stosować lek nie częściej niż 2-3 dni w tygodniu.

Opakowanie

10 tabletek
Rozwiń pełny opis produktu

Ulotka

Rodzaj produktu

Lek

Producent
URGO SP.Z O.O.
ul. Leopolda Tyrmanda 4/4
93-218 nowa, Polska
551445447
EAN
5909991257743
Substancje czynne z rejestrów leczniczych
Grupy produktowe
Dodaj opinię
TEST - Dostawa jeszcze dziś!
Etopiryna 50 tabletek
Produkt dostępny w magazynie

Etopiryna 50 tabletek

13,98 zł
TEST - Dostawa jeszcze dziś!
Dexak 10 tabletek
Produkt dostępny w magazynie

Dexak 10 tabletek

8,83 zł
TEST - Dostawa jeszcze dziś!
Naxii 20 tabletek
Produkt dostępny w magazynie

Naxii 20 tabletek

16,82 zł