Ibuprofen Aflofarm 400 mg 20 tabletek
Zamów w ciągu23 h : 26 min : 31 sekWYSYŁKA DZISIAJ!

Ibuprofen Aflofarm 400 mg 20 tabletek

7,17 zł

Cena jednostkowa: 3,58 PLN za 10 tabletek

Produkt niedostępny
Przykro nam, produkt jest chwilowo niedostępny.
Dostawy
Płatności
Zwroty
PayPo
Opis produktu
Ibuprofen Aflofarm to lek w postaci tabletek drażowanych o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym. Jedna tabletka zawiera 400 mg ibuprofenu zaliczanego do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Lek stosowany jest doraźnie w leczeniu bólu o różnej etiologii o nasileniu słabym do umiarkowanego, w tym bólu głowy, migreny, bólów zębów, bólów mięśniowych, bólów okolicy lędźwiowo-krzyżowej, bólów kostno-stawowych, nerwobólów jak również bolesnego miesiączkowania oraz gorączki pojawiającej się w przebiegu np. grypy lub przeziębienia. Lek przeznaczony jest do stosowania doraźnego u osób dorosłych oraz młodzieży powyżej 12 lat.
 

Wskazania

  •     Bóle o umiarkowanym lub słabym nasileniu (bóle zębów, bóle stawów, bóle mięśni, bolesne miesiączkowanie, bóle głowy, w tym bóle migrenowe, bóle menstruacyjne).
  •     Stany gorączkowe różnego pochodzenia (między innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych).

Skład

1 tabletka zawiera:
  •     substancję czynną: ibuprofen 400 mg,
  •     pozostałe składniki: hypromeloza, karboksymetyloskrobia sodowa typ A, skrobia kukurydziana, krzemionka koloidalna bezwodna, guma arabska, sacharoza, talk, tytanu dwutlenek (E 171), mieszanina białego wosku pszczelego i wosku Carnauba (Capol 1295).

Dawkowanie

  •     Dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat: 1 tabletka co 4 godziny po posiłkach.
  •     Tabletki należy przyjmować doustnie, popijając wodą.

Przeciwwskazania

  •     Uczulenie na ibuprofen oraz inne niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ) lub którykolwiek z pozostałych składników leku.
  •     Wystąpienie duszności, astmy, kataru lub pokrzywki po przyjęciu kwasu acetylosalicylowego lub innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych.
  •     Wystąpienie w przeszłości przedziurawienia (perforacji) ściany żołądka lub jelita związanego ze stosowaniem niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ).
  •     Choroba wrzodowa żołądka i (lub) dwunastnicy lub krwawienie wrzodu (obecnie lub w przeszłości).
  •     Ciężka niewydolność wątroby lub nerek.
  •     Ciężka niewydolność serca.
  •     Jednoczesne przyjmowanie innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych, w tym inhibitorów COX-2.
  •     Trzeci trymestr ciąży.
  •     Skaza krwotoczna.
  •     Nie stosować u dzieci poniżej 12 lat.

Opakowanie

20 tabletek

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przed zastosowaniem produktu sugerujemy zapoznanie się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce.



 

Uwagi

Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C, w oryginalnym opakowaniu, w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.
 
Rozwiń pełny opis produktu

Ulotka

Rodzaj produktu

Lek

EAN
5909990664719
Substancje czynne z rejestrów leczniczych
Dodaj opinię
TEST - Dostawa jeszcze dziś!
Aspirin C Forte 10 tabletek musujących
Produkt dostępny w magazynie

Aspirin C Forte 10 tabletek musujących

21,62 zł
TEST - Dostawa jeszcze dziś!
Iburapid 50 tabletek
Produkt dostępny w magazynie

Iburapid 50 tabletek

16,42 zł
TEST - Dostawa jeszcze dziś!
Ibumax Forte 600 mg 10 tabletek
Produkt dostępny w magazynie

Ibumax Forte 600 mg 10 tabletek

6,58 zł