
Opis produktu
APAP migrena jest przeznaczony do doraźnego stosowania w bólu głowy maksymalnie do 4 dni, a w migrenie do 3 dni.
Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku.
Podanie doustne.
- substancje czynne:
Ból głowy: 1 tabletka jednorazowo.
Bardziej nasilony ból głowy: jednorazowo 2 tabletki.
Migrena: 2 tabletki.
W razie konieczności kolejne 2 tabletki można przyjąć po upływie 4-6 godzin.
Lek zawiera paracetamol i kwas acetylosalicylowy.
Nie należy zażywać leku razem z innymi lekami zawierającymi kwas acetylosalicylowy lub paracetamol.
Przechowywanie
Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C. Lek przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przed zastosowaniem produktu sugerujemy zapoznanie się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce.
Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku.
Podanie doustne.
Wskazania
Doraźne leczenie bólu głowy i napadów migreny z aurą lub bez aury u dorosłych.Skład
1 tabletka powlekana zawiera:- substancje czynne:
- 250 mg paracetamolu, 250 mg kwasu acetylosalicylowego i 65 mg kofeiny oraz substancje pomocnicze w tym glikol propylenowy oraz kwas benzoesowy.
Dawkowanie
Dorośli (w wieku powyżej 18 lat):Ból głowy: 1 tabletka jednorazowo.
Bardziej nasilony ból głowy: jednorazowo 2 tabletki.
Migrena: 2 tabletki.
W razie konieczności kolejne 2 tabletki można przyjąć po upływie 4-6 godzin.
Opakowanie
20 tabletekUwagi
OstrzeżeniaLek zawiera paracetamol i kwas acetylosalicylowy.
Nie należy zażywać leku razem z innymi lekami zawierającymi kwas acetylosalicylowy lub paracetamol.
Przechowywanie
Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C. Lek przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przed zastosowaniem produktu sugerujemy zapoznanie się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce.
Rozwiń pełny opis produktu
Ulotka
Cechy produktu
Rodzaj produktu
Lek
Producent
EAN
5903031289084
Substancje czynne z rejestrów leczniczych
Grupy produktowe
Opinie
Dodaj opinię